Liliana

Hej, to ja! Liliana Pędziwiatr!

Jeśli tak jak ja lubicie zwierzęta, trafiliście we właściwe miejsce. Moi przyjaciele i ja zapraszamy Was do ekscytującego świata zwierząt. Będziemy wspaniale się bawić! Zobaczycie! Powiem Wam na ucho, że Wy też możecie rozmawiać ze zwierzętami i poznawać ich najtajniejsze sekrety!

Jonasz

Cześć, mam na imię Jonasz! Interesuję się nauką, ale nikomu o tym nie mówiłem, bo nie chciałem wyjść na dziwaka! Tylko Lili zdradziłem swoją tajemnicę. Lili rozmawia ze zwierzętami, a ja dzielę się z nią moimi superpomysłami! Świetnie się bawimy i razem jesteśmy nie do pokonania!

Bonsai

Cześć, mam na imię Bonsai i jestem psem! Psem Lili! Zawsze pojawiam się tam, gdzie dzieje się coś superciekawego! A to dzieje się właściwie cały czas! Wspaniale, prawda? Najlepsza zabawa jest wtedy, gdy towarzyszy mi Szmitka!

Hrabina von Szmit

Niezmiernie miło mi was poznać! Jestem, doprawdy, zaszczycona! Nazywam się Hrabina von Szmit i nalegam, byście nazywali mnie właśnie tak, ponieważ należę do kociej arystokracji. Musicie wiedzieć, że nie znoszę pospolitości. Na szczęście my, koty, zawsze jesteśmy wytworne i eleganckie. Ach, jestem z siebie taka dumna!